Urząd Miiejski Pniewy

Pętla Kiersko - Poznańska

W niedzielę 27 marca zainaugurujemy tegoroczny cykl wyjazdowych sesji „Poranka na słodko”. 40-kilometrową trasę rozpoczniemy spod siedziby jednego z naszych sponsorów, hotelu Regatta w Kiekrzu. Stamtąd przejedziemy na poznańską cytadelę, nad Jezioro Rusałka i do Parku Sołackiego. Nawierzchnia trasy dostępna dla każdego roweru – 40% asfalt, 60% utwardzone szutry.

Formuła wyjazdu będzie taka, jak podczas ubiegłorocznych wyjazdów. Wyjazd z Pniew o godzinie 6:30 (dzień wcześniej pakowanie rowerów wg kolejnego komunikatu w tej sprawie).

Po zakończonym rajdzie Regatta zaprasza na chwilę relaksu do swojej strefy spa – koniecznie zabierzcie klapki, kąpielówki i ręcznik. Na miejscu będzie również możliwość zjedzenia posiłku w porze obiadu.

Liczba uczestników jest ograniczona. Zgłoszenia przez wiadomość wysłaną do naszego fan page’a na Facebooku przyjmujemy najpóźniej do piątku do godziny 15:00, co pozwoli optymalnie zorganizować transport.

Powrót do Pniew planujemy między godziną 15:00 a 16:00.

Serdecznie zapraszamy.

 

Odjechani-Team PL

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności