Urząd Miiejski Pniewy

Podsumowanie 30. Finału WOŚP

Czas na podsumowanie 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Łącznie jako pniewski Sztab zebraliśmy 78 451,99 zł. Na tę kwotę składają się:

29 628,15 zł zebrane przez 55 wolontariuszy z całej gminy Pniewy

15 891,89 zł z 15 punktów na terenie miasta (Sztabowe Puszki Stacjonarne)

1 896,98 zł wpłacone za pomocą terminala

2 150 zł wpłacone na eSkarbonkę Sztabu

27 642,97 zł z licytacji na Allegro (łącznie odbyły się aż 232 aukcje!)

1 242 zł wpłacone bezpośrednio na konto Sztabu

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację lub w inny sposób wsparły tegoroczny Finał: prowadzącym, wolontariuszom, osobom liczącym pieniądze, szkołom, przedszkolom, instytucjom, organizacjom, firmom, stowarzyszeniom, sklepom oraz wszystkim anonimowym darczyńcom! Bardzo serdecznie dziękujemy! Bez Was ten Finał z pewnością nie mógłby się odbyć!

Do zobaczenia za rok!

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności