Urząd Miiejski Pniewy

Poranek na Słodko – MRU – Pętla Boryszyńska

W niedzielę 27 sierpnia w ramach sesji wyjazdowej „Poranka na Słodko” przeniesiemy się w lata 30. i 40. XX w. na tereny woj. lubuskiego, gdzie przed wybuchem II wojny światowej III Rzesza Niemiecka wybudowała kompleks fortyfikacji mających na celu obronę jej wschodnich granic. Przygotowana przez nas 35-kilometrowa trasa w terenie „zahaczająca” o cześć okolicznych fortyfikacji zakończy się dwugodzinnym zwiedzaniem muzeum w Boryszynie. Muzeum znajduje się pod ziemią, gdzie temperatura niezależnie od pory roku wynosi 7-10 stopni C, dlatego należy zabezpieczyć się w ciepłą odzież. 

Formuła wyjazdu jest następująca: Wyjazd z Pniew z „PKS” o godzinie 06:00 (dzień wcześniej pakowanie rowerów wg kolejnego komunikatu w tej sprawie); trasa w większości po drogach leśnych i szutrowych; wspólny posiłek po zakończonym rajdzie; powrót do Pniew około godz. 16:00.

Liczba uczestników jest ograniczona. Zgłoszenia przez wiadomość wysłaną do naszego fan page’a przyjmujemy najpóźniej do piątku do godziny 15:00, co pozwoli optymalnie zorganizować transport. 

MRU_-_sesja_wyjazdowa_PnS_2023(1) 

 

Serdecznie zapraszamy.

Odjechani-Team PL

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności