Poranek na Słodko na Pięknym Zachodzie
Ostatnie wydanie wyjazdowego Poranka na Słodko zaplanowane było w nietypowej formule. Heniu Huzar przygotował na tę okoliczność próbkę trasy Piękny Zachód PZ501. Po godzinie 8 wystartowaliśmy z ośrodka "Tam, gdzie zawsze" w Niesulicach na około 100-kilometrowy rekonesans jednej z przygotowanej na przyszły rok opcji ultramaratonu.
Mimo niesprzyjających prognoz udało nam się przejechać połowę drogi "na sucho". Po przerwie dołączył do nas deszcz i z różną intensywnością towarzyszył nam aż do mety.
Kapryśna pogoda nie popsuła jednak naszych ogólnych fajnych wrażeń z poranka - w pamięci pozostaną nam wyjątkowe lubuskie krajobrazy oraz doskonała atmosfera panująca w peletonie. Szczególne podziękowania kierujemy do Czesława, jednego z etatowych sędziów Pięknego Zachodu.
Na 20. kilometrze przywitał nas w swoim „punkcie kontrolnym” robiąc dużą niespodziankę i podnosząc jeszcze wyżej morale ekipy. Dziękujemy !






