Urząd Miiejski Pniewy

Poranek na Słodko w Nowym Tomyślu.

Wczorajszego poranka karty rozdawał wiatr. Trudno było go odeprzeć, dlatego raz pochylał nas w lewo, raz w prawo, a niekiedy mocno hamował. Mimo wszelkich trudności byliśmy twardzi i z uśmiecham na twarzach i silnie zmotywowani pokonaliśmy zaplanowaną trasę.

 

Zapraszamy w kolejną niedzielę.

Odjechani-Team.PL

Galeria zdjęć

Poranek na słodko-Nowy Tomyśl (1) Poranek na słodko-Nowy Tomyśl (2) Poranek na słodko-Nowy Tomyśl (3) Poranek na słodko-Nowy Tomyśl (4) Poranek na słodko-Nowy Tomyśl (5) Poranek na słodko-Nowy Tomyśl (6) Poranek na słodko-Nowy Tomyśl (7) Poranek na słodko-Nowy Tomyśl (8) Poranek na słodko-Nowy Tomyśl (9) Poranek na słodko-Nowy Tomyśl (10)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności