Poranek w Szamotułach - sesja wyjazdowa
Po raz drugi w Szamotułach i po raz drugi pod batutą Damiana Mayera Majerowicza, promotora „Roweroterapii” - aktywnego, rowerowego stylu życia w naszym powiecie, Odjechani-Team PL przeżyli wspaniałą, pełna humoru i dobrej energii wyjazdową sesję „Poranka na Słodko”.
Dziękujemy Cukierni NOWACZYŃSCY z Szamotuł za niespodziankę, dzięki której Szamotuły kojarzą się nam tylko na słodko, a to idealnie komponuje się do założeń naszych niedzielnych wyjazdów.
Do zobaczenia na rowerowych szlakach!
Odjechani-Team PL
Link do You Tube: https://youtu.be/Vm-rU9Jites?si=dblb3U99NdtYxgZg
