Urząd Miiejski Pniewy

Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Miejskiej Pniewy

Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Miejskiej Pniewy odbędzie się w dniu 3 marca br. (poniedziałek).

Spotkanie odbędzie się według następującego planu:

godz. 15.00 – spotkanie terenowe dotyczące planowanej nowej lokalizacji skateparku przy OSiR w Pniewach (zbiórka przy wejściu głównym do sali OSiR od strony SP w Pniewach),

godz. 15.30 – posiedzenie komisji w sali nr 16 budynku OSiR, przy sali gimnastycznej (I piętro).

Porządek obrad:

  1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Stwierdzenie prawomocności.
  3. Dyskusja nad zwiększeniem wydatków w odniesieniu do budowy budynku mieszkalnego przy ul. Poznańskiej w Pniewach – dokumentacja projektowa.
  4. Dyskusja nad zwiększeniem wydatków w odniesieniu do planu zakupu rejestratora produkcji energii z instalacji PV.
  5. Dyskusja nad zwiększeniem wydatków w odniesieniu do planu budowy garażu dla pojazdu OSP w Psarskiem – dokumentacja projektowa.
  6. Dyskusja nad zwiększeniem wydatków w odniesieniu do planu budowy skateparku przy OSiR w Pniewach – dokumentacja projektowa.
  7. Sprawy bieżące.
  8. Zakończenie.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności