Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Miejskiej Pniewy
Posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Miejskiej Pniewy odbędzie się w dniu 3 marca br. (poniedziałek).
Spotkanie odbędzie się według następującego planu:
godz. 15.00 – spotkanie terenowe dotyczące planowanej nowej lokalizacji skateparku przy OSiR w Pniewach (zbiórka przy wejściu głównym do sali OSiR od strony SP w Pniewach),
godz. 15.30 – posiedzenie komisji w sali nr 16 budynku OSiR, przy sali gimnastycznej (I piętro).
Porządek obrad:
- Otwarcie posiedzenia.
- Stwierdzenie prawomocności.
- Dyskusja nad zwiększeniem wydatków w odniesieniu do budowy budynku mieszkalnego przy ul. Poznańskiej w Pniewach – dokumentacja projektowa.
- Dyskusja nad zwiększeniem wydatków w odniesieniu do planu zakupu rejestratora produkcji energii z instalacji PV.
- Dyskusja nad zwiększeniem wydatków w odniesieniu do planu budowy garażu dla pojazdu OSP w Psarskiem – dokumentacja projektowa.
- Dyskusja nad zwiększeniem wydatków w odniesieniu do planu budowy skateparku przy OSiR w Pniewach – dokumentacja projektowa.
- Sprawy bieżące.
- Zakończenie.
