Urząd Miiejski Pniewy

Powitanie wiosny u Seniorów

,,Wiosno , wiosenko…”

W czwartkowe popołudnie 19 marca 2026r. dzieci ze Szkoły Podstawowej z klas Id i IIIc, młodzież z LO Sióstr Urszulanek i Seniorzy DDS spotkali się, aby ,,POWITAĆ WIOSNĘ”. Radosny i barwny korowód przeszedł do Parku Miejskiego, ze śpiewem i radosnymi pląsami. Po pełnym wrażeń spacerze wszyscy wrócili do Domu Seniora, gdzie czekały na nich serdeczne rozmowy i wspólny poczęstunek. Dzieci wystąpiły z programem o wiośnie, a starsi z radością patrzyli na energię i entuzjazm najmłodszych. Spotkanie pokoleń okazało się niezwykle ciepłe i wzruszające – było to prawdziwie wyjątkowe, pełne życzliwości, uśmiechu i wzajemnej bliskości spotkanie. Ten wyjątkowy dzień zakończył się wspólnym ozdabianiu doniczek i zasianiu owsa. Było to nie tylko powitanie wiosny, lecz także piękna lekcja wspólnoty, życzliwości i radości płynącej z bycia razem.

Powitanie wiosny u Seniorów

Galeria zdjęć

Powitanie wiosny u Seniorów (1) Powitanie wiosny u Seniorów (2) Powitanie wiosny u Seniorów (3) Powitanie wiosny u Seniorów (4) Powitanie wiosny u Seniorów (5) Powitanie wiosny u Seniorów (6) Powitanie wiosny u Seniorów (7) Powitanie wiosny u Seniorów (8) Powitanie wiosny u Seniorów (9) Powitanie wiosny u Seniorów (10) Powitanie wiosny u Seniorów (11) Powitanie wiosny u Seniorów (12) Powitanie wiosny u Seniorów (13) Powitanie wiosny u Seniorów (14) Powitanie wiosny u Seniorów (15) Powitanie wiosny u Seniorów (16) Powitanie wiosny u Seniorów (17) Powitanie wiosny u Seniorów (18) Powitanie wiosny u Seniorów (19) Powitanie wiosny u Seniorów (20)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności