Urząd Miiejski Pniewy

Przemęcki Park Krajobrazowy

W niedzielę 27 czerwca odbędzie się trzecia sesja wyjazdowa „Poranka na słodko”. Wybieramy się na około 60-kilometrowy objazd po Przemęckim Parku Krajobrazowym. Formuła wyjazdu będzie taka, jak podczas poprzednich wyjazdów. Wyjazd z Pniew o godzinie 6:00 (dzień wcześniej pakowanie rowerów wg kolejnego komunikatu w tej sprawie). Trasa w znacznej mierze po drogach polnych i szutrowych.

Po zakończonym rajdzie planujemy wspólny posiłek, a następnie powrót do Pniew. Liczba uczestników jest ograniczona. Zgłoszenia przez wiadomość wysłaną do naszego fan page’a przyjmujemy najpóźniej do piątku do godziny 15:00, co pozwoli optymalnie zorganizować transport. Powrót do Pniew planujemy między godziną 15:00 a 16:00.

Serdecznie zapraszamy.

 

Odjechani-Team PL

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności