Urząd Miiejski Pniewy

RAPORT O STANIE GMINY ZA ROK 2022

Udział mieszkańców w debacie nad raportem

Szanowni Mieszkańcy,

informuję, że został opublikowany „Raport o stanie Gminy Pniewy za rok 2022” - dostępny w załączniku.


W dniu 20 czerwca 2023 r. w siedzibie Biblioteki Publicznej MiG Centrum Kultury Pniewy odbędzie się sesja Rady Miejskiej Pniewy, podczas której Radni i Mieszkańcy będą mogli wziąć udział w debacie nad raportem.

Zgodnie z art. 28 aa ust. 6-8  ustawy o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2023 r. poz. 40) mieszkaniec Gminy Pniewy, który chciałby zabrać głos w debacie, składa Przewodniczącemu Rady Miejskiej Pniewy pisemne zgłoszenie zgodne ze wzorem zamieszczonym w załączniku poparte podpisami co najmniej 20 osób.

Zgłoszenie należy złożyć za pośrednictwem Biura Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego Pniewy najpóźniej w dniu 19 czerwca 2023 r. w godzinach pracy urzędu od godz. 8.00.do godz. 16.00.

Mieszkańcy będą dopuszczani do głosu według kolejności złożonych zgłoszeń.

Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15 osób chyba, że Rada postanowi o zwiększeniu tej liczby.

Burmistrz Gminy Pniewy

/-/ Jarosław Przewoźny

Pliki do pobrania:

Raport o stanie gminy 2022
Format: pdf, 2.61 MB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności