Urząd Miiejski Pniewy

"Raya i ostatni smok" na zakończenie wakacji

Seans filmowy na zakończenie wakacji, na które Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Centrum Kultury Pniewy zaprosiła dzieci, okazał się strzałem w dziesiątkę! Punktualnie o  godzinie 20.00 na ekranie pojawił się film „Raya i ostatni smok”. Seans dostarczył najmłodszym widzom wiele wrażeń. Kino okazało się świetną propozycją na spędzenie ostatniego wakacyjnego piątku przed powrotem do szkoły. Drogie Dzieciaczki! Korzystajcie ile się da z ostatnich wolnych dni, łapcie garściami promienie słoneczne i ładujcie akumulatorki przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Galeria zdjęć

Kino na zakończenie wakacji1 Kino na zakończenie wakacji2 Kino na zakończenie wakacji3 Kino na zakończenie wakacji4 Kino na zakończenie wakacji5 Kino na zakończenie wakacji6 Kino na zakończenie wakacji7 Kino na zakończenie wakacji8
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności