"Raya i ostatni smok" na zakończenie wakacji
Seans filmowy na zakończenie wakacji, na które Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Centrum Kultury Pniewy zaprosiła dzieci, okazał się strzałem w dziesiątkę! Punktualnie o godzinie 20.00 na ekranie pojawił się film „Raya i ostatni smok”. Seans dostarczył najmłodszym widzom wiele wrażeń. Kino okazało się świetną propozycją na spędzenie ostatniego wakacyjnego piątku przed powrotem do szkoły. Drogie Dzieciaczki! Korzystajcie ile się da z ostatnich wolnych dni, łapcie garściami promienie słoneczne i ładujcie akumulatorki przed rozpoczęciem roku szkolnego.

