Urząd Miiejski Pniewy

Poranek na Słodko

Niby wiosna, a jednak zimno! Rozsądek kazałby zostać w domu i czekać na lepszą pogodę, ale pcha Odjechanych w trasę! Pociąg do dwóch kółek nie pozwala czekać na ocieplenie, każe być na szlaku, szukać przygody i cieszyć się każdą chwilą. 

Zapraszamy do wspólnych wypraw i aktywnego spędzenia wolnego czasu. 

Odjechani-Team PL

4 

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności