Urząd Miiejski Pniewy

Zaproszenie na pielgrzymkę do Biezdrowa

Już dziesiąty raz pniewscy rowerzyści skupieni w Stowarzyszeniu Rowerzystów „Odjechani – TEAM PL” wraz z księżmi pniewskich parafii organizują pielgrzymkę rowerową do Biezdrowa. W niedzielę 12 września wyruszymy o 7.15 z Rynku (zbiórka przy dzwonnicy), potem jedziemy po  rowerzystów do kościoła pod wezwaniem Św. Jana. Mamy nadzieję, że podobnie jak w ubiegłych latach nie zabraknie Was w gronie pątników udających się do Sanktuarium Krzyża w różnych intencjach:  pokutnych, dziękczynnych, błagalnych, aby wziąć udział w mszy św. o godz. 10.30 w intencji pielgrzymów.

 

Trasa pielgrzymki będzie w tym roku wiodła drogą przez Białokosz, Łężeczki, Chrzypsko Małe, Mylin, Kłodzisko, Pakawie, Pożarowo. Drogi są asfaltowe z krótkim odcinkiem drogi leśnej i w miarę dobrym stanie więc nie powinno być problemu z dotarciem do Biezdrowa na godz. 10.15. Jak zawsze jedziemy do Biezdrowa w, która odprawiana jest w intencji pielgrzymów. Potem ok. 30 minut czasu dla siebie (czas na pochodzenie wśród licznych straganów), a następnie ok. 13.00 ruszymy w podróż powrotną (najkrótszą drogą i wtedy będzie do przejechania ok. 2 km polną drogą). W Pniewach powinniśmy być ok. godz. 15.00.

Prosimy nie zapomnijcie o stosowaniu się do zaleceń sanitarnych związanych z epidemią Covid.

Zapraszamy serdecznie.

Odjechani-Team PL

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności