Rozpoczęcie sezonu morsowania
Dziś na terenie Łazienek Miejskich miało miejsce uroczyste otwarcie sezonu morsowania 2021/2022 W imieniu burmistrza wszystkich zgromadzonych powitał Zastępca Burmistrza Gminy Pniewy Józef Ćwiertnia. Kąpieli towarzyszyła niesamowita atmosfera, a po wspólnym morsowaniu czekał na wszystkich tort oraz ciepły poczęstunek.
