Rozpoczęła się druga część letnich półkolonii w Bursie Szkolnej!
W poniedziałek, 7 lipca 2025 roku, rozpoczął się drugi turnus letnich półkolonii w Bursie Szkolnej. Tego dnia dzieci odwiedził Zastępca Burmistrza Gminy Pniewy Ryszard Napierała, który życzył im udanego wypoczynku, wielu uśmiechów i niezapomnianych wspomnień. Na zakończenie wizyty każdy z uczestników otrzymał drobny upominek, który z pewnością umili słoneczne, wakacyjne popołudnia.
.jpg)
.jpg)
