Urząd Miiejski Pniewy

Rusza Program Priorytetowy „Moja Woda”

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu ogłasza od dnia 22.03.2021 roku nabór wniosków dla zadań realizowanych w latach 2020-2024, wpisujących się w Program Priorytetowy „Moja Woda” na lata 2020-2024.

Podmioty mogące ubiegać się o dofinansowanie oraz szczegółowe warunki dofinansowania z WFOŚiGW w Poznaniu, określone są w treści Programu Priorytetowego „Moja Woda” oraz w Regulaminie naboru wniosków.

szczegółowe informacje dotyczące programu Moja Woda

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności