ŚDS "Jawor" świętuje 3 urodziny
Kochani domownicy, rodzice i opiekunowie oraz sympatycy i przyjaciele naszego Domu - z całego serca dziękujemy za pamięć i tak liczne życzenia i miłe słowa. Rodzinom naszych podopiecznych dziękujemy za wspaniałą współpracę, wyrozumiałość i serdeczność. Życzmy sobie w tym szczególnym dniu wszystkiego, co w życiu najlepsze - zdrowia, miłości i wspaniałych ludzi wokół.
Poniższe zdjęcia przedstawiaja podopiecznych Jawora, życzenia i kwiaty.



