INFORMACJA Z XIX NADZWYCZAJNEJ SESJI RADY MIEJSKSIEJ PNIEWY
W dniu 6 listopada br. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Centrum Kultury Pniewy odbyła się XIX sesja Rady Miejskiej Pniewy, zwołana na wniosek Burmistrza Gminy. Rada Miejska podjęła uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na utworzenie i przystąpienie do spółdzielni energetycznej o nazwie „Spółdzielnia Energetyczna Gminy Pniewy” z siedzibą w Pniewach. Przedsięwzięcie to ma na celu obniżenie kosztów energii dla gminy i jej jednostek oraz poprawę stanu środowiska. Źródłem energii dla spółdzielni będą wyłącznie źródła odnawialne.

