Urząd Miiejski Pniewy

INFORMACJA Z XIX NADZWYCZAJNEJ SESJI RADY MIEJSKSIEJ PNIEWY 

W dniu 6 listopada br. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Centrum Kultury Pniewy odbyła się XIX sesja Rady Miejskiej Pniewy, zwołana na wniosek Burmistrza Gminy. Rada Miejska podjęła uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na utworzenie i przystąpienie do spółdzielni energetycznej o nazwie „Spółdzielnia Energetyczna Gminy Pniewy” z siedzibą w Pniewach. Przedsięwzięcie to ma na celu obniżenie kosztów energii dla gminy i jej jednostek oraz poprawę stanu środowiska. Źródłem energii dla spółdzielni będą wyłącznie źródła odnawialne.

Sesja Rady Miejskiej Pniewy

Galeria zdjęć

Sesja nadzwyczajna1 Sesja nadzwyczajna2 Sesja nadzwyczajna3 Sesja nadzwyczajna4 Sesja nadzwyczajna5 Sesja nadzwyczajna8 Sesja nadzwyczajna9
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności