Urząd Miiejski Pniewy

Sezon tenisowy w OSIR Pniewy rozpoczęty

W niedzielę 29 października w hali OSiRu rozegrano pierwszy w tym sezonie turniej tenisa stołowego.

Do rywalizacji przystąpiło 12 zawodników.

Najlepszym w kategorii OPEN okazał się Krzysztof Mrówka z Międzychodu.  Drugie miejsce zajął Sławomir Wojciechowski z Łowynia. Na III miejscu uplasował się Sławomir Mikołajczak z Sierakowa.
Najlepszy pniewianin – Dawid Nowak zajął VI miejsce.

Pozostałe miejsca zajęli:

IVm. Krzysztof Ludwiniak

Vm. Marcin Szafran

VIm. Dawid Nowak

VIIm. Alex Ajchler

VIIIm. Dawid Szafran

IX. Jan Jaskuła

X. Marcin Musialski

XI. Hubert Judkowiak

XII. Tomasz Milczynski

Na kolejne zmagania przy stole zapraszamy w niedzielę 12 listopada o godz. 14ej

2023_10_29_(1) 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności