Urząd Miiejski Pniewy

Spotkanie gminnego zespołu zarządzania kryzysowego

Dzisiaj burmistrz Jarosław Przewoźny zwołał posiedzenie gminnego zespołu zarządzania kryzysowego i kluczowych komórek Urzędu Miejskiego w Pniewach.  Podczas spotkania kierownik Referatu Bezpieczeństwa Publicznego Łukasz Bąk podsumował dotychczasowe działania w zakresie zarządzania kryzysowego. Rozmawiano też o ewentualnej akcji dystrybucji na terenie gminy tabletek ze stabilnym jodem.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności