Urząd Miiejski Pniewy

Spotkanie po latach

W Nojewie w Starym Młynie spotkała się klasa 8a. Od rozpoczęcia 1 klasy Szkoły Podstawowej upłynęło 55 lat, sprawdzono listę obecności, niestety kilka osób już z nami nie ma.

Spotkanie upływało w radosnej atmosferze, przy wspomnieniach, ucztowaniu i tańcach. Nasi koledzy jak zawsze szarmanccy wręczyli swoim koleżankom czerwone róże. Podczas spotkania Paweł obdarował wszystkich obecnych pamiątkowym odznaczeniem. Czas upłynął bardzo szybko i musieliśmy wracać do swoich domów.

 

Wiesława Zuzek

spotkanie_po_latach2 

Galeria zdjęć

spotkanie po latach1 spotkanie po latach4 spotkanie po latach5 spotkanie po latach6 spotkanie po latach7 spotkanie po latach8 spotkanie po latach9
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności