Urząd Miiejski Pniewy

Spotkanie Wigilijno - Noworoczne w Karminie

Po przerwie spowodowanej pandemią mieszkańcy Karmina ponownie spotkali się przed Wigilią w świetlicy w Rudce. Życzenia świąteczno-noworoczne złożyli mieszkańcom sołtys Adam Kubacki i zaproszeni goście: burmistrz Jarosław Przewoźny i ks. Proboszcz Piotr Zawidzki. Życzenia z opłatkiem, śpiewanie kolęd i prezenty to wspaniały czas świąt Bożego Narodzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności