Urząd Miiejski Pniewy

Spotkanie Burmistrza z policjantami

Dnia 6 czerwca 2024 r. Burmistrz Jarosław Szurka spotkał się z Komendantem Powiatowym Policji w Szamotułach insp. Waldemarem Dobrychłopem oraz Komendantem Komisariatu Policji w Pniewach asp. sztab. Dariuszem Serwatą.

Tematem spotkania była współpraca gminy z Policją w bieżącym roku. Poruszano kilka najważniejszych spraw z zakresu bezpieczeństwa, w tym szczególnie w zakresie ruchu drogowego.

Spotkanie z Komendantami

Spotkanie z Komendantami

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności