Urząd Miiejski Pniewy

Spotkanie z mieszkańcami - "Ciepłe mieszkanie"

W poniedziałkowe popołudnie, 19 czerwca,  w Bibliotece Publicznej MiG Centrum Kultury Pniewy odbyło się spotkanie informacyjne dla mieszkańców gminy Pniewy dotyczące programu „Ciepłe Mieszkanie”. Program jest realizowany w ramach współpracy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz Gminy Pniewy. Ma na celu poprawę jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła na paliwo stałe i poprawę efektywności energetycznej lokali mieszkalnych znajdujących się w budynkach wielorodzinnych. 

Podczas spotkania pracownik Urzędu Miejskiego Pniewy przedstawił program omawiając zasady programu jak i warunki uzyskania dotacji na planowane prace. Przedstawiono najważniejsze jego aspekty, jak również po zakończonej prezentacji, udzielono odpowiedzi na zadawane pytania.

Nabór do programu ruszył 19.06.2023 r. i potrwa do 30.06.2025 r. Więcej informacji, w tym wzór wniosku oraz regulamin naboru, dostępne są tutaj.

Ciepłe_mieszkanie01 

Ciepłe_mieszkanie02 

Ciepłe_mieszkanie04 

Ciepłe_mieszkanie05 

Ciepłe_mieszkanie06 

Ciepłe_mieszkanie07 

Ciepłe_mieszkanie08 

Ciepłe_mieszkanie09 

Ciepłe_mieszkanie10 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności