Urząd Miiejski Pniewy

Spotkanie z podróżniczką Olą Mae Orlikowską

Ola Mae Orlikowska podróżniczka z przypadku, rowerzystka z pasji, kociara z wyboru…Niecodzienne spotkanie w Bibliotece Publicznej Centrum Kultury Pniewy.   
Ola Mae opowiedziała o swojej 13-miesięcznej podróży rowerowej   po Europie, podczas której przemierzyła 15 tys. km i zwiedziła 12 krajów, częściowo w towarzystwie kota Fryderyka.
Podróżniczka w tym roku została nagrodzona na festiwalu Kolosy, otrzymując nagrodę publiczności i dziennikarzy.  Ponadto została wyróżniona nagrodą Złoty Ślad na festiwalu podróżniczym w Poznaniu.  

podróżniczka_ola_mae 

podróżniczka_ola_mae-jpg_1 

podróżniczka_ola_mae-jpg_1-jpg_2 

ola_mae 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności