Urząd Miiejski Pniewy

#SprzątamyDlaPolski

4 października uczniowie z Zespołu Szkół w Pniewach wraz z nauczycielami wzięli udział w akcji  #SprzątamyDlaPolski. Jesienna edycja akcji została objęta m.in. honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, Ministra Edukacji i Nauki prof. Przemysława Czarnka, Państwowego Gospodarstwa Wodnego „Wody Polskie”, Polskich Kolei Państwowych S.A. oraz Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych. Młodzież posprzątała parki, teren nad jeziorem oraz ulice naszego miasta. Celem akcji była nie tylko troska o środowisko naturalne, ale także kształtowanie postawy odpowiedzialności za wspólne dobro. Akcja została zorganizowana przy współpracy Urzędu Miejskiego w Pniewach.

Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie. Brawo Wy!

 

Galeria zdjęć

SprzątamyDlaPolski (1) SprzątamyDlaPolski (2) SprzątamyDlaPolski (3) SprzątamyDlaPolski (5) SprzątamyDlaPolski (6) SprzątamyDlaPolski (7) SprzątamyDlaPolski (8) SprzątamyDlaPolski (9) SprzątamyDlaPolski (10) SprzątamyDlaPolski (11) SprzątamyDlaPolski (12) SprzątamyDlaPolski (13) SprzątamyDlaPolski (14) SprzątamyDlaPolski (15) SprzątamyDlaPolski (16) SprzątamyDlaPolski (17) SprzątamyDlaPolski (18) SprzątamyDlaPolski (19) SprzątamyDlaPolski (20) SprzątamyDlaPolski (21) SprzątamyDlaPolski (22) SprzątamyDlaPolski (23) SprzątamyDlaPolski (24) SprzątamyDlaPolski (26) SprzątamyDlaPolski (27) SprzątamyDlaPolski (28) SprzątamyDlaPolski (29) SprzątamyDlaPolski (30)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności