Urząd Miiejski Pniewy

Strażacy dziękujemy!

Druhny i Druhowie, Strażacy OSP! Dziękujemy za Wasz trud, pomoc i ofiarność. Niech św. Florian nad Wami zawsze czuwa! W imieniu mieszkańców - Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności