Urząd Miiejski Pniewy

Strzelanie z Bractwem Kurkowym

W dniu 11 października w auli Liceum Ogólnokształcącego odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział u zdobycie największej ilości punktów z zawodach strzeleckich. Zawody zostały rozegrane w siedzibie Bractwa Kurkowego. Pierwsze miejsce zdobył Bartosz Kurek z klasy 1B, zdobył 25 punktów i otrzymał tarczę strzelecką. 2 miejsce należy do Adama Glezera. 3 lokatę uzyskała Wiktoria Nowak. Brawo dla zwycięzców i wszystkich biorących udział w zawodach.

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności