Sukcesy Aktywnych
W dniu 09.10.2021r. W Białym Borze odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Par Nordic Walking 2021 na dystansie maratonu. Reprezentantami Klub Biegowo-Sportowy „Aktywnie w Pniewach” byli Marcin Klawczyński oraz Grzegorz Krugiołka. Panowie w sztafecie dwuosobowej męskiej zajęli II miejsce oraz 5 open, z czasem 5 godz i 3 min. A już za tydzień nasi panowie oraz Renata Krugiolka będą zmagać się na dystansie 5km w Pobiedziskach na Korona Zachodu Polski . W minioną niedzielę udział w Biegu Kobiet w Poznaniu nad Jeziorem Maltańskim, wzięła Marysia. Był to bieg połączony z akcją promowania zdrowia kobiet. Wystartowało 1200 zawodniczek (i zawodników). Marysia uplasowała się na 226 miejscu open i oczywiście 4 w kategorii tzw klątwa 4 miejsca. W Opalenicy na Teście Coopera stawiła się natomiast Joanna. Z wynikiem 2500 bez 10 metrów zakończyła test na 4 pozycji wśród Pań i 2 w kategorii. Gratulujemy!

