Urząd Miiejski Pniewy

Świąteczna wizyta w gabinecie burmistrza

Dzisiaj, 19 grudnia burmistrz Jarosław Szurka miał zaszczyt gościć w swoim gabinecie wyjątkowych gości. Ze świąteczną wizytą przybyli podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy „Jawor” w Pniewach, którzy swoją obecnością wprowadzili magiczną, świąteczną atmosferę na kilka dni przed Bożym Narodzeniem.

W trakcie spotkania goście wręczyli gospodarzowi gminy przepiękną, świąteczną kompozycję, którą wykonali własnoręcznie. Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia burmistrz złożył serdeczne życzenia podopiecznym ŚDS, życząc wszystkim radosnych, spokojnych i pełnych ciepła świąt.

Jawor z życzeniami

Jawor z życzeniami
 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności