Urząd Miiejski Pniewy

Świąteczna wizyta w Urzędzie

Dzisiaj do Urzędu zawitała delegacja ŚDS Jawor, niosąc ze sobą serdeczne życzenia świąteczne oraz wyjątkowo ciepłą atmosferę. Życzenia z radością przyjął Burmistrz, dziękując gościom za pamięć, dobre słowo i piękny gest. To było bardzo miłe i budujące spotkanie, które wprowadziło wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój.

Dziękujemy za wizytę i życzymy spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Delegacja Jawora z życzeniami

Delegacja Jawora z życzeniami

Delegacja Jawora z życzeniami

Delegacja Jawora z życzeniami

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności