Świąteczne spotkanie u Seniorów
Kiedy wokoło czuć atmosferę zbliżających się świąt, w radosnym klimacie przy świątecznym stole spotkali się seniorzy z gminy Pniewy. Spotkanie odbyło się w Restauracji Quartet. Przyjęcie rozbrzmiewało radosnymi rozmowami, wspomnieniami o tradycjach z rodzinnych stron oraz serdecznościami, które wymieniali między sobą seniorzy. Obecny na spotkaniu Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny złożył zebranym świąteczne życzenia. Tego rodzaju spotkania są jedną z niewielu możliwości, jakie seniorzy mają, by spotkać się i wspólnie dzielić się radością z Bożego Narodzenia.
