Urząd Miiejski Pniewy

Święto biblioteki

Dziś swoje święto obchodzą pracownicy bibliotek! Z tej okazji Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Szurka oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Pniewy Paweł Prętki, w imieniu mieszkańców oraz własnym, złożyli serdeczne życzenia i podziękowania bibliotekarzom. Wizytę złożyli w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Centrum Kultury Pniewy, doceniając codzienną pracę na rzecz rozwoju czytelnictwa i kultury w naszej gminie.

Święto w bibliotece

Święto w bibliotece

Święto w bibliotece

Święto w bibliotece

Święto w bibliotece

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności