Odpust parafialny w Psarskiem
15 sierpnia parafia Rzymskokatolicka w Psarskiem pw. Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej obchodziła swoje święto patronalne. Uroczystej Mszy św. odpustowej przewodniczył i kazanie wygłosił ks. prof. Bogdan Częsz. Na początku Eucharystii wszystkich zebranych powitał ks. proboszcz Piotr Zawidzki. W trakcie kazania ksiądz zwrócił uwagę na rolę Maryi w życiu każdego człowieka. Na zakończenie Mszy św. odbyła się uroczysta procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła.
