Urząd Miiejski Pniewy

Szkolenie dla radnych z udzielania pierwszej pomocy

W środę dzięki uprzejmości Ochotniczej Straży Pożarnej w Pniewach radni Rady Miejskiej Pniewy uczestniczyli w szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz z obsługi gaśnic.

W profesjonalnie przeprowadzonych zajęciach uczestnicy poza wiedzą teoretyczną mieli możliwość samodzielnego ugaszenia pożaru. Dodatkowo druhowie pokazali jak wygląda skutek gaszenia płonącego oleju rzepakowego przy pomocy wody. Radni przeszli też zajęcia praktyczne z resuscytacji krążeniowej i obsługi defibrylatora oraz przećwiczyli ułożenie poszkodowanego w pozycji bezpiecznej. Szkolenie prowadził dh lek. Marcin Biniaś.

Na zakończenie wymieniono uwagi o potrzebach szkoleń z tego zakresu wśród młodzieży i dorosłych i umówiono się na kontunuowanie podobnych szkoleń w przyszłości.

 

Galeria zdjęć

Szkolenie-pierwsza pomoc (1) Szkolenie-pierwsza pomoc (2) Szkolenie-pierwsza pomoc (3) Szkolenie-pierwsza pomoc (4) Szkolenie-pierwsza pomoc (5) Szkolenie-pierwsza pomoc (6) Szkolenie-pierwsza pomoc (7) Szkolenie-pierwsza pomoc (8) Szkolenie-pierwsza pomoc (9) Szkolenie-pierwsza pomoc (10) Szkolenie-pierwsza pomoc (11) Szkolenie-pierwsza pomoc (12) Szkolenie-pierwsza pomoc (13) Szkolenie-pierwsza pomoc (14) Szkolenie-pierwsza pomoc (15) Szkolenie-pierwsza pomoc (16) Szkolenie-pierwsza pomoc (17) Szkolenie-pierwsza pomoc (18) Szkolenie-pierwsza pomoc (19) Szkolenie-pierwsza pomoc (20) Szkolenie-pierwsza pomoc (21) Szkolenie-pierwsza pomoc (22) Szkolenie-pierwsza pomoc (23)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności