Turowo we Wrocławiu
Wczesnym rankiem, dnia 9 sierpnia wyruszyliśmy do Wrocławia, aby zwiedzić Hydropolis, miasto Wrocław oraz ZOO. Naszą poniedziałkową wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania Hydropolis, czyli centrum wiedzy o wodzie pt:„Wszystko zaczyna się od wody”. Następnie meleksami zwiedzaliśmy miasto Wrocław i szukaliśmy wrocławskie krasnale. Ostatni przystanek to ZOO wraz z Oceanarium.
Dzięki wycieczce wszyscy uczestnicy zintegrowali się, wspierali się, pośmiali, odprężyli się po długich miesiącach izolacji w domach.
Dziękujemy za wsparcie Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na czele z Panem Burmistrzem Jarosławem Przewoźnym oraz Radnemu Januszowi Ratajczakowi.
Dziękujemy – uczestnicy wycieczki

