Urząd Miiejski Pniewy

Turowo we Wrocławiu

Wczesnym rankiem, dnia 9 sierpnia wyruszyliśmy do Wrocławia, aby zwiedzić Hydropolis, miasto Wrocław oraz ZOO. Naszą poniedziałkową wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania Hydropolis, czyli centrum wiedzy o wodzie pt:„Wszystko zaczyna się od wody”. Następnie meleksami zwiedzaliśmy miasto Wrocław i szukaliśmy wrocławskie krasnale. Ostatni przystanek to ZOO wraz z Oceanarium.

Dzięki wycieczce wszyscy uczestnicy zintegrowali się, wspierali się, pośmiali, odprężyli się po długich miesiącach izolacji w domach.

Dziękujemy za wsparcie Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na czele z Panem Burmistrzem Jarosławem Przewoźnym oraz Radnemu Januszowi Ratajczakowi.

Dziękujemy – uczestnicy wycieczki

 

Galeria zdjęć

Wyieczka do Wrocławia (1) Wyieczka do Wrocławia (2) Wyieczka do Wrocławia (3) Wyieczka do Wrocławia (4) Wyieczka do Wrocławia (5) Wyieczka do Wrocławia (6) Wyieczka do Wrocławia (7) Wyieczka do Wrocławia (8)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności