Urząd Miiejski Pniewy

Uczniowie klas I – III wracają do szkół

Decyzją Ministra Edukacji i Nauki od 18 stycznia 2021 roku uczniowie klas I – III uczestniczyć będą w zajęciach w trybie stacjonarnym, czyli będą uczęszczać do swoich szkół podstawowych. Nauka i pobyt uczniów w szkołach odbywać się będzie zgodnie z wytycznymi opracowanymi przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ministerstwem Zdrowia i Głównym Inspektoratem  Sanitarnym.

 Zdjęcie przedstawia szkolną klasę.

 

W wytycznych znajdują się rekomendacje dotyczące zasad organizacji zajęć, higieny, czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń oraz powierzchni, organizowania gastronomii  czy postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia u pracowników szkoły.

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/wytyczne-sanitarne-dla-klas-1-3

Szkoły podstawowe, dla których organem prowadzącym jest Gmina Pniewy są przygotowane na powrót uczniów i naukę w ścisłym reżimie sanitarnym.

W załączeniu publikujemy harmonogram dowozów i odwozów.

Grafika związana z dowozami i odwozami do szkół.

 

Pliki do pobrania:

Harmonogram dowozów i odwozów SP CHEŁMNO
Format: pdf, 317.08 kB
Harmonogram dowozów i odwozów SP NOJEWO
Format: pdf, 330.11 kB
Harmonogram dowozów i odwozów SP PNIEWY
Format: pdf, 438.85 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności