Urząd Miiejski Pniewy

Dobra wiadomość dla kobiet z Gminy Pniewy

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Szamotułach, w obecności Starosty Szamotulskiego Beaty Hanyżak i Burmistrza Gminy Pniewy Jarosława Przewoźnego, Dyrektor Szpitala w Szamotułach Remigiusz Pawelczak podpisał umowę z Diagnostyką Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie na wykonywanie badań laboratoryjnych z zakresu ginekologii. Badania będą realizowane przez Poradnię położniczo-ginekologiczną w Pniewach, przy ulicy Targowej . Jest to dobra wiadomość dla kobiet z Gminy Pniewy. Dzięki temu będzie można zapewnić paniom jeszcze lepszą opiekę medyczną i skrócić czas oczekiwania na wyniki badań.

zdjęcie 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności