Urząd Miiejski Pniewy

V Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

V Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji odbędzie się w dniu 18 lutego 2025 (wtorek) o godz. 14.00 w Urzędzie Miejskim Pniewy, ul. Dworcowa 37 -sala narad 

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
3. Wstępne rozpatrzenie skargi przekazanej wg właściwości przez Regionalną Izbę Obrachunkową.
4. Zakończenie.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności