Walentynki
W czwartek 17 lutego 2022 r. w Dziennym Domu Seniora odbyło się spotkanie walentynkowe. Seniorzy z tej okazji przygotowali program artystyczny, przedstawiając różne oblicza miłości, bo przecież jak mówi tekst piosenki: „Każdemu wolno kochać”. W programie wykorzystano fragmenty poezji, prozy i piosenki o uczuciach jakie towarzyszą nam w codziennym życiu.
Zatem życzymy dużżżo miłości…

