Urząd Miiejski Pniewy

Wieczór pełen uczuć – Koncert walentynkowy "W rytmie serca"

14 lutego 2026 roku scena Biblioteki Publiczna MiG Centrum Kultury Pniewy wypełniła się muzyką i wyjątkową atmosferą. Tego wieczoru wystąpił Zespół GAUDETE! z autorskim koncertem walentynkowym „W rytmie serca”.

Artyści zaprosili publiczność w muzyczną podróż przez różne oblicza miłości – subtelnej, romantycznej, a także nieco nostalgicznej, ponieważ, jak wspominają sami organizatorzy, miłość ma wiele twarzy, a każda z nich zaskakuje na swoją melodię. W programie znalazły się zarówno polskie jak i zagraniczne przeboje. Nie zabrakło utworów musicalowych oraz kompozycji znanych z wielkiego ekranu.

„W rytmie serca” zgromadził liczną publiczność i dostarczył wielu emocji – od radości po wzruszenie. To był wieczór pełen ciepła, muzyki i wspólnego celebrowania najpiękniejszych uczuć.

Wieczór pełen uczuć – Koncert walentynkowy "W rytmie serca"

Galeria zdjęć

KoncertWalentynkowy01 KoncertWalentynkowy02 KoncertWalentynkowy03 KoncertWalentynkowy04 KoncertWalentynkowy05 KoncertWalentynkowy06 KoncertWalentynkowy07 KoncertWalentynkowy08 KoncertWalentynkowy09 KoncertWalentynkowy10 KoncertWalentynkowy11 KoncertWalentynkowy12 KoncertWalentynkowy13 KoncertWalentynkowy14 KoncertWalentynkowy15 KoncertWalentynkowy16 KoncertWalentynkowy17 KoncertWalentynkowy18 KoncertWalentynkowy19 KoncertWalentynkowy20 KoncertWalentynkowy21 KoncertWalentynkowy22 KoncertWalentynkowy23 KoncertWalentynkowy24 KoncertWalentynkowy25 KoncertWalentynkowy26 KoncertWalentynkowy27 KoncertWalentynkowy28 KoncertWalentynkowy29 KoncertWalentynkowy30 KoncertWalentynkowy31 KoncertWalentynkowy32 KoncertWalentynkowy33 KoncertWalentynkowy34 KoncertWalentynkowy35 KoncertWalentynkowy36 KoncertWalentynkowy38
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności