Wieczór pełen zadumy i muzyki pasyjnej
Podczas dzisiejszej wieczornej Mszy Świętej w kościele św. Jana Chrzciciela mieliśmy okazję wspólnie przeżyć niezwykłe Oratorium pasyjne „Pasja wg św. Łukasza”.
Był to czas skupienia, refleksji i głębokich emocji, które wybrzmiały w poruszających wykonaniach chórów:
– Chór Milenium Wronki
– Chór Canticorum ze Stęszewa
– Chór Vici Cantantes z Popówka
– Koło Śpiewackie Lira z Pniew
Oratorium zostało przygotowane pod kierownictwem dyrygentki Urszuli Grzędy, przy akompaniamencie Remigiusza Skorwidera.
To wyjątkowe wydarzenie wpisało się w obchody 135-lecia Koła Śpiewackiego Lira.

