Urząd Miiejski Pniewy

Wielkanoc u Seniorów

W środę 13 kwietnia 2022 r.  w Dziennym Domu Seniora odbyło się spotkanie wielkanocne    z udziałem zaproszonych gości: Burmistrza Gminy Pniewy Jarosława Przewoźnego, z-cy Burmistrza Józefa Ćwiertni, p. Radosława Łanoszki, ks. proboszcza Wojciecha Słomińskiego, dyrektora OPS Bernadety Markiewicz. W atmosferę zbliżających się Świąt  Wielkanocnych wprowadził program z udziałem Seniorów, pt.  „Idź za Chrystusem”, który  pozwolił na chwilę zadumy, refleksji i zastanowienia  dokąd podążamy. Natomiast Zespół Śpiewaczy „Wrzos” wystąpił z koncertem pieśni wielkopostnych. Po życzeniach złożonych przez gości, Seniorzy podzielili się tradycyjnym jajkiem. Na zakończenie spotkania  odwiedził uczestników symboliczny zajączek z drobnym upominkiem  wykonanym na zajęciach terapeutycznych.

 

Niech radosny Dzień Zmartwychwstania Pańskiego

zapali w sercach wierzących nadzieję i radość,

 a powracająca do życia natura będzie

natchnieniem w codziennym życiu.

Świąt Wielkanocnych przepełnionych pokojem.

Życzą

Dyrektor i pracownicy

Ośrodka Pomocy Społecznej

oraz Seniorzy Dziennego Domu Seniora

w Pniewach

Galeria zdjęć

Wielkanoc u Seniorówi 6 Wielkanoc u Seniorówi 5 Wielkanoc u Seniorówi 4 Wielkanoc u Seniorówi 3 Wielkanoc u Seniorówi 2 Wielkanoc u Seniorówi 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności