Urząd Miiejski Pniewy

Wielkopolski Turniej Orlika w Koszykówce 3x3 - Finały Strefowe

WIELKOPOLSKI TURNIEJ ORLIKA W KOSZYKÓWCE 3x3

 

W piątkowe przedpołudnie 19 czerwca na boiskach Orlik przy ul. Gimnazjalnej 1 w Opalenicy odbył się w ramach Wielkopolskiego Turnieju Orlika Finał Strefowy w koszykówce 3x3. Do rywalizacji przystąpiło osiem zespołów męskich. W mocno osłabionym składzie, bez zawodników rezerwowych przystąpiliśmy do turnieju. W grupie rozegraliśmy spotkania:

SP Pniewy – SP 2 Grodzisk Wlkp. 4:1

SP Pniewy – SP 1 Grodzisk Wlkp.  8:7

SP Pniewy – SP 4 Grodzisk Wlkp. 8:3

Z kompletem punktów uzyskujemy awans do półfinału, w którym pokonujemy 1:2 SP Przemęt i meldujemy się w finale !!! Niestety, ulegamy faworytom turnieju SP Opalenica. Ostatecznie zajmujemy II miejsce i uzyskujemy awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 6 czerwca w Poznaniu.

 

IMG_8240 

IMG_8241 

IMG_8242 

IMG_8243 

IMG_8244 

IMG_8246 

IMG_8248 

IMG_8252 

IMG_8254 

IMG_8261 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności