Urząd Miiejski Pniewy

Wiktor na Mistrzostwach Polski

W dniach 24-26 września uczeń klasy 4c, Wiktor Kaczmarek uczestniczył w Mistrzostwach Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Kielcach. 

Do fazy pucharowej dotarł nie przegrywając ani jednej partii.

W 1/8 finału zakończył swoje rozgrywki przegrywając z brązowym medalistą Mistrzostw, Wojciechem Głąbem. Ostatecznie klasyfikację zakończył na 9 pozycji.
Wiktor reprezentował TG SOKÓŁ BRODY.

Gratulujemy kolejnych sukcesów!

 

za: http://sppniewy.szkolnastrona.pl/

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności