Urząd Miiejski Pniewy

Wiosno, wiosenko gdzie jesteś …?

W chłodne popołudnie 17 marca 2022 r. Seniorzy Dziennego Domu Seniora z marzanną wyruszyli do Parku Miejskiego, aby ze śpiewem pożegnać zimę oraz poszukać zwiastunów wiosny. Po spacerze na zmarzniętych uczestników spotkania czekała  ciepła kawa, herbata i  ciasto drożdżowe upieczone w ramach warsztatów kulinarnych.

 

 

 

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności