Urząd Miiejski Pniewy

Wspomnienia z wakacji

W czwartkowe popołudnie  07.09.2023 r. pniewscy Seniorzy spotkali się z wieloletnimi przyjaciółmi z Międzychodu, aby powspominać wakacje oraz wspólny wyjazd nad morze, który odbył się w czerwcu. Pan Leon oraz pani Grażynka, którzy są pasjonatami fotografii przyjechali na nasze zaproszenie z przygotowaną fotorelacją na której każdy mógł siebie odnaleźć. Bardzo miłą niespodzianką okazał się również zmontowany film z roku 2005, który sprawił wszystkim Seniorom ogromną radość oraz przywołał wiele pięknych wspomnień. To był cudowny czas pełen wzruszeń i uśmiechu.

wspomnienia_z_wakacji1 

wspomnienia_z_wakacji2 

wspomnienia_z_wakacji3 

wspomnienia_z_wakacji4 

wspomnienia_z_wakacji5 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności