WYBORY SOŁTYSA I RADY SOŁECKIEJ W KARMINIE
W dniu 26 lutego br. w świetlicy wiejskiej w Rudce odbyło się Zebranie Wiejskie wyborcze sołectwa Karmin. W zebraniu, oprócz mieszkańców sołectwa, uczestniczyli Burmistrz Gminy Jarosław Przewoźny wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego oraz goście.
W sołectwie Karmin na ogólną liczbę 67 mieszkańców uprawnionych, w wyborach wzięło udział 25. Dotychczasowy sołtys Adam Kubacki nie ubiegał się o kolejną kadencję. Sołtysem wybrano Pana Łukasza Kandulskiego. W skład Rady Sołeckiej weszli: Pan Adam Kubacki, Pan Adam Jackowiak i Pani Wioletta Jackowiak.

