WYBORY SOŁTYSA I RADY SOŁECKIEJ W SOŁECTWIE PSARSKIE
W dniu 15 stycznia br. w świetlicy wiejskiej w Psarskiem odbyło się Zebranie Wiejskie wyborcze. W zebraniu, oprócz mieszkańców sołectwa, uczestniczyli Burmistrz Gminy Jarosław Przewoźny wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego oraz goście.
W sołectwie Psarskie na ogólną liczbę 206 mieszkańców uprawnionych, w wyborach wzięło udział 33. Sołtysem na kolejną kadencję wybrano ponownie Pana Mikołaja Szajka. W skład Rady Sołeckiej weszli: Piotr Orzeł, Natalia Żelazko i Adam Liszcz.
.jpg)
