Wybrano sołtysa
W dniu 18 maja br. w Buszewie odbyło się zebranie wiejskie mieszkańców Sołectwa Dęborzyce w sprawie wyboru Sołtysa. W zebraniu uczestniczył Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny, Zastępca Burmistrza Józef Ćwiertnia oraz Sekretarz Gminy Justyna Chamczyk. Sołtysem jednogłośnie wybrany został Pan Kamil Pogorzelczyk.
Zebranie stanowiło również okazję do rozmowy Burmistrza z mieszkańcami o sprawach dotyczących sołectwa m.in. wykonania dróg, problemów własnościowych działek.
