Urząd Miiejski Pniewy

Wybrano sołtysa

W dniu 18 maja br. w Buszewie odbyło się zebranie wiejskie mieszkańców Sołectwa Dęborzyce w sprawie wyboru Sołtysa. W zebraniu uczestniczył Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny, Zastępca Burmistrza Józef Ćwiertnia  oraz Sekretarz Gminy Justyna Chamczyk. Sołtysem jednogłośnie wybrany został Pan Kamil Pogorzelczyk.

Zebranie stanowiło również okazję do rozmowy Burmistrza z mieszkańcami o sprawach dotyczących sołectwa m.in. wykonania dróg, problemów własnościowych działek.

 

 

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności